Pytania i odpowiedzi, dotyczące organizacji


Pytania dotyczące organizacji

Kto jest odpowiedzialny za rozprowadzanie obrączek w naszym Oddziale?

Odpowiadają za to skarbnicy poszczególnych sekcji.

Do kogo zanieść spis gołębi?

Przyjmowaniem spisów zajmują się skarbnicy sekcyjni.

Pytania dotyczące strony internetowej i Forum

Czy założenie konta na Forum Oddziału jest jednoznaczne z otrzymaniem dostępu do oficjalnych wyników i zarazem wewnętrznej części strony?

Nie, nie jest jednoznaczne. Użytkownik zarejestrowany ma tylko wgląd do specjalnej części dyskusyjnej, jednakże nie może tam nic publikować. Żeby mógł tego dokonać, jego konto musi zostać dodane przez Prezesa, Administratora lub inną osobę uprawioną do specjalnej grupy.

Czy można założyć konto pod nazwą inną niż autentyczne imię i nazwisko?

Nie, takie konta będą usuwane. Ograniczenie to jest spowodowane sytuacjami, jakie miały miejsce na chacie (czacie) archiwalnej wersji strony z lat 2014-2018. Jeżeli ktoś ma coś sensownego do powiedzenia bądź też jakieś uwagi, może to napisać z imienia i nazwiska.

Ile osób może korzystać z 1 konta na Forum z wynikami?

Z jednego konta może korzystać tylko jego właściciel. Nie wolno udostępniać loginu w postaci e-maila lub loginu oraz hasła nikomu innemu. W wypadku wykrycia przez nas takowej sytuacji (jesteśmy w stanie), konto zostaje zablokowane a sprawa trafia do Prezesa Oddziału. Ma to na celu wykluczenie dostępu dla nieupoważnionych osób spoza naszego Oddziału.